Test gry Farming Simulator 17

Udany sequel, wprowadzający ciekawe informacje, choć niezbyt imponujący pod względem technologicznym.

Farming Simulator powraca po rocznej nieobecności na konsolach również komputerach. Względem odsłony z 2015 roku nie przynosi dużych zmian. Niemniej jednak, wprowadzone usprawnienia sprawiają, że walka jest ciekawsza a bardziej angażuje.

Tradycyjnie zaczynamy od wyboru samej z dwóch map w Ameryce Północnej. Na wszystkiej z nich spotka nam zarządzać rozrastającą się farmą. Poprzez zakup nowych pól i rozwijanie działalności, rośniemy w wartość.

Zaczynając od podstaw, musimy zarządzać polami widocznymi na starcie. Nim zdobędziemy kolejne minie trochę czasu. Książka nie jest popularna - trzeba wstawać skoro świt, przejść do traktora, dokonać kultywacji gleby, a po obsiać, nawieźć i liczyć aż wzejdą plony. Następnie przełączamy się na nowe pola, ponawiamy czynności, aż wreszcie wsiadamy w kombajn, by zebrać żniwa oraz sprzedać zboże.

W tegorocznej edycji dodano możliwość zbioru słoneczników oraz soi, a dla wielbicieli zwierząt w rezultacie dodano hodowle świń. Wówczas nie koniec atrakcji. Gdy znudzi nam się obsiewanie pól, nic nie występuje na granicy, aby skosić trawę w okolicy, czy zabawić się w leśnika ścinając drzewa.

Zaimplementowano również opcję przewozu towarów z użyciem pociągów. Stanowi wtedy klasyczna, szybsza alternatywa dla transportu kołowego, a dodatkowo pociągi mają - co oczywiste - dużo większą ładowność.

Jako że działalność jest długa, przy poprawiającej się działalności na gospodarce coraz częściej przyjdzie nam zatrudniać pracowników, którzy sprawią znaczną ilość ciężkiej pracy za średnią cenę - toż korzystne wyjście.

Miłym urozmaiceniem są internetowe stacje radiowe. Ważna żeby podejrzewać, iż w dobie usług typu Spotify nie będzie wtedy znana opcja, ale stacje są naprawdę wyjątkowe również idą różnorodnym repertuarem. Alice Cooper dobiegający z głośników podczas zbiorów? Dlaczego nie.

Poza wysoce wymienionymi nowościami i zwiększeniem liczby maszyn do 250, grę usprawniono też pod wieloma innymi względami. Nie są to zmiany rewolucyjne, ale czynią grę przyjemniejszą. To chociażby możliwość szybkiego przenoszenia się pomiędzy wskazanymi mieszkaniami na karcie.

Przy zakupie samochodów oraz narzędzi otrzymaliśmy opcję dostosowania ich do naturalnych potrzeb, poprzez niewielkie modyfikacje. Możemy wybrać miejsca kół czy moc silnika. Niestety stanowi toż aparat tak rozbudowany, gdy w atrakcjach wyścigowych, choć i właśnie wprowadza dodatkową dawkę różnorodności.

Co istotne, sprzęt możemy już wypożyczyć sprzęt za cenę znacznie gorszą od kosztu zakupu. To właściwe zwłaszcza na początku kariery, jak nie jesteśmy zbyt dużego budżetu, a nabycie maszyny jest po prostu nieopłacalne. Farming Simulator Download Apk

Oprawa Farming Simulator 17 nie przynosi wielkich zmian względem poprzednika. Zmieniono toż dodatkowo owo, pojazdy wyglądają tak szczegółowo również sprawiają oko. Tak toż jak nazywające się złotem pola pszenicy. Niemniej ogólny poziom graficzny jest co znacznie średni. Że wiele niedociągnięć, na czele z kanciastymi kierownicami podczas widoku z wnętrza pojazdu.

Nieco trudne jest jechanie na klawiaturze i padzie, ponieważ maszyny skręcają zbyt gwałtownie. O ile w sukcesie powolnych traktorów nie istnieje więc segment szczególnie zwracający się we znaki, o tyle jazda zwykłym samochodem przypomina jazdę pudełkiem na lodowisku. Polecamy więc wzięcie z kierownicy.

Całe szczęście, że większość czasu gościmy na miejscach, ponieważ mapy raczej nie zachęcają do eksploracji. Są pozbawione życia, a pojawiający się czasem ludzie wyglądają zupełnie nienaturalnie. Istnieją również praktycznie pozbawieni analizie i posiadają wejść pod nadjeżdżające pojazdy.

Farming Simulator 17 to znakomita produkcja. Wielu w niej niedociągnięć i elementów, które warto poprawić, na czele ze starzejącą się oprawą wizualną. Niemniej wprowadzone usprawnienia oraz zwiększenie działalności rolniczej o nowe stany to ruch w atrakcyjnym kierunku.

Ocena użytkowników: 8/10

Wymagania sprzętowe Farming Simulator 17

Minimalne: Dual Core 2.0 GHz 2 GB RAM karta grafiki 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon HD 6770 lub lepsza 6 GB HDD Windows 7/8/10