Czego jeszcze nie wiesz o Cattle and Crops

Professional Farmer: Cattle and Crops istniał naprawdę naprawdę dobrym planem na Kickstarterze, jaki stał niedawno uruchomiony na Steamie, w wersji 1.0. Wreszcie widzimy konkurenta pozornie potężnej serii Farming Simulator, której nikt nawet nie stanowił w stopniu dotknąć przez ostatnie każde lata. Ani nawet Farmers Dynasty, gra wydana przez Toplitz Production, wydawnictwo, o jakim mowa w Professional Farmer: Cattle and Crops. Zobaczmy więc, albo istnieje wystarczająco godny, żeby rzucić wyzwanie serii FS w bliskim Professional Farmer: Cattle and Crops Review.

Professional Farmer: Cattle and Crops robi rzeczy zupełnie czyli w przyrównaniu do swojego rywala Farming Simulator. Również wymagam o wyrozumiałość, bowiem w tymże rozdziale będę przeważnie badał więc z Farming Simulator, jest wówczas spore, bo są bezpośrednimi konkurentami. Więc powiedzieliśmy, że Professional Farmer: Cattle and Crops robi rzeczy zupełnie inaczej i pamiętam toż na zasady. W Professional Farmer: Cattle and Crops przywiązuje się większą siłę do momentów, jakich nie może w grach FS. Rzeczy takie jak otwierane drzwi, klikalne momenty na maszynach, dynamiczny teren. To wszystko idzie dobrze na papierze, prawda? Cóż, będę musiał dokładniej zagłębić się w dowolną sekcję, aby wszystko wyjaśnić.

Widzisz, jedną rzeczą, która mówi Farming Simulator przez ostatnie każde lata, istnieje na pewno społeczność, bez jakichkolwiek modyfikacji napisanych przez użytkowników, FS byłby martwy w wódce i że zostałby anulowany obecnie w niniejszym punkcie. Professional Farmer: Cattle and Crops próbuje dokonać to jedno, istnieje modowanie, ale temat w czasie, jak robię niniejszy artykuł, polega na aktualnym, iż nie jest tam wielu modów, natomiast te, które są dostępne, są dość twarde a w grup bezcelowe. Istnieje zaledwie kilka traktorów, przecinarek i kombajnów, oraz całe płyną z ostatniej samej marki. Może w moc jak coraz dużo kobiet wejdzie teraz do walki, toż się zmieni i osiągam szczerą nadzieję, że właśnie się stanie, przy zwróceniu opinie na szczegóły kokpitu oraz przeszkodę w obsłudze, jest tu naprawdę trudny potencjał dla moderów.

W przeciwieństwie do Farming Sim, Professional Farmer: Cattle and Crops zawiera zaledwie kilka licencjonowanych wartości w atrakcji, z których najpełniejsze to Mercedes Benz, Class i Horsch. Jest również kilka mniejszych, ale brakuje mu po prostu więcej narzędzi również każdego. Jeśli otworzysz menu nabycia w FS, przydatne są do uzyskania setki narzędzi również pojazdów, zaś nie tak wiele tutaj. Z pewnością o znacznie więcej szczegółów dotyczy tworzenia pojazdów w Professional Farmer: Cattle and Crops i nic więcej miłości, możesz wtedy doświadczyć, a dla grupie wszystkich więc po prostu nie wystarczy. Grupa ludzi woli ilość, natomiast nie jakość, ja nie jestem samotnym z nich, jednak znam na pewno, że większość potencjalnych graczy otworzy menu zakupów oraz powie; Co toż istnieje, do osiągnięcia są tylko 3 ciągniki? W tymże chwila rodzajów.

Jedną rzeczą, którą zauważysz, rozpoczynając tryb prace, stanowi obecne, że pewne pojazdy są zablokowane do kupienia, chyba że ukończysz wymaganą "lekcję", która zawsze ma trochę wspólnego spośród ostatnim traktorem lub siewnikiem itp. Niestety stanowię fanem blokowania pojazdów w ten forma i wtedy musiałem wiązać się na krótszą opcję, oraz nie tę, której wymagał. Rozumiem, że potrzebujesz pokazać ludzi obsługi wszystkich urządzeń, skoro istnieje wówczas o znacznie dużo złożone niż w FS, tylko w takim razie czemu mogę dostać podstawowe wersje, zaś nie te szczególnie trudne? Albo zmuś nas do spełnienia samouczka, czy nie karz graczy za to, iż aktualnego nie zrobili.

W obrębie chodzimy do samych faktów rozgrywki. Największą rzeczą, jaką zauważysz pracując w Professional Farmer: Cattle and Crops, jest to, jak dokładnie wygląda FS, ale do ostatniego uzyskamy. Ważną pracą, jaką stworzył, było przetestowanie dynamicznego terenu oraz prezentując w FS przez lata byłem oszołomiony, jak daleko oczekiwałem i zabezpieczał się pod oponami. Czy wiesz, że przy złej pogodzie i gradzie możesz naprawdę utknąć w błocie? Tak, to prawda, kraj jest tak wielki i uwielbiam sposób, w który się zachowuje, gdy przesuniesz się po nim pługiem lub siewnikiem. Lub po prostu ze naturalnym starym traktorem, spędziłem może godzinę, spoglądając na brud podejmujący się pod moją oponą traktora. Nie stanowi zatem znakomity poziom MudRunner / SnowRunner, ale jak na grę rolniczą istnieje na pewno wystarczająco dobry, powiedziałbym nawet świetnie.

Rozpoczynając karierę możesz powodować, co potrzebujesz, prowadzić prace dla nowych, kupować miejsca dla siebie, a następnie sadzić rośliny, z jakich istnieje bodaj kilka (smutna twarz), robić te efekty, a wkrótce je przechowywać lub sprzedawać. Znasz podstawową formułę, wszystko jest tutaj. Nie liczy moc do słowa na fakt trybu kariery, ponieważ nie dzieli się on zbytnio od odpowiednika FS. Właśnie są drobne różnice, ale część z nich zauważysz jeden i nie są one na tyle silne, żebym o nich wspomniał. O ile nie przegapiłem czegoś wysokiego w grze, masz tu zastrzeżenie.

Wspomniałem, że najważniejszą zmianą, jaką zauważysz, są same grafiki. A właśnie, to norma, FS dostał w dawnym roku duże ulepszenie graficzne w najnowszej grze, ale nadal nie trzyma go w pobliżu Professional Farmer: Cattle and Crops. Ta wykorzystuje wygląda po prostu dobrze, szczególnie wczesnym rankiem lub zachodem słońca. Jeśli Masterbrain (twórcy) zrobili kilka rzeczy dużo w obecnej sztuce, obecne jest ostatnie zmiana grafiki oraz terenu. Ale wszyscy wiemy, że grafika to nie wszystko również bierze się również rozgrywka.

Cóż, szedłem wystarczająco długo. Look Professional Farmer: Cattle and Crops to moim przekonaniem świetna zabawa, jednak moim daniem mogła zostać przeniesiona z wczesnego dostępu. W dowolnej dziedzinie brakuje więcej, potrzeba więcej wszystkiego. Cechuje się w niektórych wymienionych powyżej obszarach, ale brakuje mu same w przeciwnych. Professional Farmer: Cattle and Crops Że toż istnieć silna gra, nie zrozumcie mnie źle, jeśli deweloperzy będą ją nadal wspierać, dając więcej narzędzi, pojazdów, więcej wszystkiego. A gdyby postanowią się stworzyć inną wersję, jaka będzie ciągle lepsza, ta postępuje zapewne być zabójcą FS. Zostawiam cię w tej informacji, mam możliwość, że podobała Ciż się lektura naszej recencji Professional Farmer: Cattle and Crops. Symulator Farmy do Pobrania na Laptopa

Ocena użytkowników: 8/10

Wymagania sprzętowe Cattle and Crops

Minimalne: Dual Core 2.0 GHz 4 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon RX 550 lub lepsza 7 GB HDD Windows 7/8/10 64-bit

Rekomendowane: Quad Core 3.0 GHz 8 GB RAM karta grafiki 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX 5600 XT lub lepsza 10 GB HDD Windows 7/8/10 64-bit